Kibernetiniai pavojai  (2018-03-22)

Kibernetiniai pavojai – ar susimąstome, kaip baisu nuolat žaisti kompiuterinius žaidimus, „sėdėti“ netinkamose internetinėse svetainėse?

Šį klausimą   5-10 klasių mokiniams uždavė Lietuvos blaivybės draugijos „Baltų ainiai“ pirmininkas (Klaipėda) Arūnas Šiukšta, jau trečią kartą skaitydamas aktualią paskaitą mūsų mokykloje. Lektorius įtaigiais ir  vaikams suprantamais argumentais įrodinėjo, jog internetinė priklausomybė sukelia vaikams nemigą, irzlumą, galvos skausmus, negebėjimą skaityti ar skaičiuoti. O didžiausias pavojus, norintiems gyventi tik virtualioje aplinkoje – tapti vienišais ir nemokančiais bendrauti, kurti šeimą ar atsakingai ja rūpintis.  Lektoriaus mintys privertė susimąstyti ne tik mokinius, bet ir pedagogus.

Direktorė Rasa Žilinskienė

Daugiau nuotraukų galite pamatyti čia