Kolegų iš Vilniaus Gabijos gimnazijos viešnagė mūsų mokykloje (2018-04-12)

Malonu ir naudinga bendradarbiauti su kolegomis

Balandžio 6. mūsų mokykloje lankėsi pedagogai iš Vilniaus Gabijos gimnazijos. Svečius sutiko ir supažindino su mokyklos veiklos patirtimis pavaduotoja ugdymui Audronė Ramoškienė, klasių vadovų metodinės grupės pirmininkas Rolandas Meškauskas ir direktorė Rasa Žilinskienė.  Kolegoms iš Vilniaus buvo pristatyta individualių pokalbių su mokiniais metodika, praktiniai dokumentavimo pavyzdžiai, dialogo kultūros puoselėjimo mokykloje ypatumai, mokytojų ir mokinių refleksijų, savarankiško mokymosi dienų, klasių vadovų darbo patirtis pagal MOST sistemą, mokinių savijautos tyrimų „Termometras“  medžiaga. Malonu, kad svečiai i nuoširdžiai domėjosi mūsų darbo patirtimi ne tik klausydami pranešimų, bet ir susipažindami su mūsų mokyklos ugdymosi aplinkomis. Smagu, kad Gabijos gimnazijos direktorė Vilija Klimavičienė pakvietė ir mus atvykti į Vilnių susipažinti su savo mokyklos darbo patirtimi.

Rasa Žilinskienė

Daugiau nuotraukų galite pamatyti čia