Mokomės kitaip (2018-04-26)

Integruotos biologijos, chemijos, matematikos, ekonomikos ir sveikos gyvensenos pamokos tema „ Kvėpavimas“.

Per biologijos ir chemijos pamokas mokiniai, taikydami skaitymo strategijas, atrinko reikiamą informaciją ir sukūrė tris modelius bei jais pademonstravo kvėpavimo principus.

Matematikos, ekonomikos pamokose devintokai, pasirinkdami tinkamas strategijas, nagrinėjo informaciją pateiktą diagramomis bei tekstu. Po to, dirbdami porose, tekstinę informaciją mėgino kūrybiškai pavaizduoti schema ar piešiniu.

Mokiniai įvertino ne tik rūkymo žalą, bet ir kiek tai nuostolinga rūkaliui. Apibendrindami ką sužinojo, padarė naudingas išvadas, kaip svarbu turėti švarų orą, kad sveikatą reikia tausoti kol ji dar gera, kad sportuojant verta pasidomėti teisingo kvėpavimo technikomis.

Mokytojos   R. Dereškevičienė, N. Baranauskienė, K. Senavaitytė