Penktokai šventė netradicinę šventę  (2018-04-27)

Penktokai šventė netradicinę šventę – labiausiai patikusios knygos gimtadienį.

Penktokai šventė netradicinę šventę – labiausiai patikusios knygos gimtadienį. Tai integruota lietuvių kalbos (A.Klimavičienė) pamoka ir bibliotekos (B.Klimčauskienė) pamoka. Mokiniams ji patiko.

Keletas atsiliepimų:

Pamoka išskirtinė, įdomi, šventiška (Linas J., Sintija Z., Karolis J.)

„Dovana „ knygai – tarsi knygos gimimas iš naujo (Akvilė B.).

Supratau, kad netradicinės pamokos pakelia nuotaiką, visa diena tampa šventiškesnė (Aurėja K.)

Supratau, kad reikia skaityti daugiau įdomių knygų. O jų yra labai daug: juk dainavome „Daug skaitysi, būsi laimingas ir protingas“  (Akvilė B., Viltė B., Orestas B., Karolis J., Gabrielius G.,

Gytis S.)

Nustebino tortas –kaip tikrame gimtadienyje (Rokas L., Viltė B., Orestas B.)

Patiko pristatyti „dovaną“ knygai (Aivaras B., Emilija K., Augustė J.)

Buvo daug išradingai paruoštų  „dovanų“ knygai: skirtukų, laiškų, reklamų (Julius M., Rokas L., Aurėja K.)

Mokytoja Aldutė Klimavičienė

Daugiau nuotraukų galite peržiūrėti čia