Ekologinė projektinė diena ,,Lietuva – mano namai, mano tėvynė’’ (2018-06-09)

Birželio 5-ąją Išlaužo pagrindinėje mokykloje vyko ekologinio projekto tiriamosios  veiklos.

Šią įdomią veiklų dieną pradėjome prisidėdami prie "Gerojo lašelio" akcijos,kurios metu rinkome lėšas vėžiu sergantiems vaikams. Paminėjome jau 46-ąjį kartą  pasaulyje minimą Pasaulinę aplinkosaugos dieną išreikšdami savo nuomonę apie Žemės saugojimą ateities kartoms.

Kiekvienai klasei buvo priskirtos veiklos:

5 kl. tyrinėjo ir  degustavo   Nemuno kilpų regioninio parko  vandenį, bei tyrė medžių kamienų žievės ornamentus.

6 kl.mokiniai tyrinėjo augalų sandarą, preparavo  augalų žiedus,

7 kl. mokiniai stebėjo mokyklos teritorijoje aptiktas kerpes ir mokėsi iš gamtos suprasti jos ženklus.

8 kl.mokiniai bandymais ieškojo atsakymų, kokį poveikį rūgštieji lietūs daro gamtai.

9 kl.mokiniai vykdė veiklas pagal projektą ,,Laimingas vanduo - Lietuvos gyvastis’’, aplankė Išlaužo žuvininkystės ūkį.

10 kl.ruošė pateiktis apie Lietuvos saugomas teritorijas.

Biologijos , chemijos mokytoja R.Dereškevičienė, geografijos mokytoja K. Senavaitytė