Susitikimas su VDU dėstytojais (2018-09-28)

Susitikimas su VDU dėstytojais pagal karjeros ugdymo programą mokykloje. Kaip inovatyviai pristatyti mokiniams įvairias profesijas?

Mūsų  susitikimo tikslas - susipažinti su galimybėmis, leidžiančiomis mokiniams ugdyti karjeros kompetencijas, būtinas sėkmingam mokymosi krypties ar profesijos pasirinkimui. Mokykloje svečiavosi dėstytojai iš VDU Socialinių mokslų fakulteto, koordinatorė Eglė Stankevičiūtė, kolegos iš Kauno ,, Aušros‘‘, Kauno ,, Vyturio‘‘gimnazijų, Kauno  technologijos kolegijos, Jiezno gimnazijos ir svečiai iš Latvijos.

Apie karjeros ugdymo galimybes  mūsų mokykloje pranešimą skaitė psichologė Ieva Žukovienė.

Vyko diskusijos, kurių metu buvo aptarta, kaip padėti mokiniams lengviau integruotis į darbo rinką bei stiprinti gebėjimus, reikalingus sėkmingam savo gyvenimo tikslų įgyvendinimui.

Išklausėme pranešimą ,, Mokomės mokytis. Mąstyk žaliai!‘‘, kuriame buvo pristatyta jaunųjų miško bičiulių veikla Jiezno gimnazijoje ir Išlaužo bei Šilavoto pagr. mokyklose. Biologijos mokytojos J.Jurkevičienė ir R,. Dereškevičienė). Kalbėjome, kaip per JMBS veiklas, mokiniams yra  ne tik ugdomos gamtosauginės bei gamtotyrinės kompetencijos, bet ir supažindinama su miškininko profesija.

Po to lankėmės Davatkyno muziejuje Šilavote, susipažinome  su jo eksponatais, pasivaikščiojome skulptūrų takeliu. Susitikome su valstybinių miškų Šilavoto girininkijos girininku Vidmantu Dereškevičiumi, kuris apibendrino rajono JMBS veiklas, pateikė praktinių patarimų bei supažindino su miškininko profesija.

Mokytoja R. Dereškevičienė