Gyvūnų globos dienai (2018-10-11)

Rugsėjo 26 – 28 dienomis priešmokyklinio ugdymo ir pradinių klasių mokiniai dalyvavo integruotoje veikloje, skirtoje gyvūnų globos dienai.

Jie kalbėjosi apie gyvūnus, jų įvairovę, pasakojo apie savo augintinius, juos piešė. Parodėlėje akis džiugino iš įvairių medžiagų kūrybingai pagaminti įvairūs gyvūnai. Trečiokai suskaičiavo ir paruošė plakatą apie gyvūnus, kuriuos augina mokyklos darbuotojai ir mokiniai. Pasitikrino įgytas žinias atsakinėdami į viktorinos ,,Ką žinau apie gyvūnus?“ klausimus. Mokiniai turėjo galimybę paliesti ir palyginti plėšriųjų gyvūnų ir graužikų žandikaulius ir dantis. Pakartojo saugaus elgesio su gyvūnais taisykles. Tokia integruota veikla visiems patiko ir mokiniai laukia naujų užduočių.

L.Knašienė, V. Milkevičienė, R.Juodsnukienė