Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis (2018-10-25)

Išlaužo pagrindinėje mokykloje vyko Vytauto Didžiojo Universiteto mokymai mokytojams „Kaip inovatyviai pristatyti mokiniams įvairias profesijas ir įdomiai papasakoti apie profesinės veiklos sritis?“ Tai Erasmus + projektas, apjungiantis Lietuvos, Latvijos ir Estijos universitetus.

Projekto  vadovė doc. Ilona Tandzegolskienė. Projekto tikslas – paruošti mokiniams ir mokytojams metodinę medžiagą, kuri leistų inovatyviai susipažinti su profesijomis, kurios orientuotos į darbo rinką ir sėkmingą profesinę karjerą.

Įsijungusios į šio projekto veiklas, mokykla turėjo galimybę pasirašyti bendradarbiavimo sutartį su VDU. Universitetas įsipareigoja kviesti mokyklų atstovus dalyvauti VDU organizuojamose konferencijose, seminaruose, mokymuose ir kituose renginiuose. Bendradarbiauti organizuojant VDU studentų mokomąsias praktikas, rengiant bendrus projektus. Mokykla pagal galimybes bendriems projektams įgyvendinti ir renginiams organizuoti sudarys sąlygas VDU pasinaudoti mokyklų kūrybiniais bei organizaciniais ištekliais. Galės kviesti VDU darbuotojus bei studentus dalyvauti organizuojamose konferencijose, seminaruose, mokymuose ir kituose renginiuose. Bendradarbiaus organizuojant VDU studentų meistriškumo pamokas, mokomąsias praktikas bei įgytų žinių pritaikomumą. Ačiū Išlaužo pagrindinės mokyklos – administracijai, palaikiusiai mokytojų iniciatyvą dėl mokymų organizavimo ir bendradarbiavimo užmezgimo su VDU.

Mokytoja R.Dereškevičienė