Šiaurės šalių literatūros savaitė lapkričio 12-16 dienomis! (2018-11-13)

Tema - "ŠIAURĖS HEROJAI"
Išlaužo mokyklos bibliotekos renginių programa

12 d. 9.00 val. "Šviesos ir žodžio šventė" – ištrauką iš švedų rašytojų Eliaso ir Agnes Våhlundų knygos ,,Superherojų vadovas" skaitys „Superherojės“ Rimutė ir Angelė. Klausys ir spalvins superherojų akinius: priešmokyklinio ugd. gr. ugdytiniai  ir 1 klasės mokiniai.
13 d. 8.00 val. Ištrauką iš švedų rašytojų Eliaso ir Agnes Våhlundų knygos ,,Superherojų vadovas". skaitys „Superherojės“ Rimutė,  Angelė, Onutė.  Klausys ir atliks užduotis: 2-4 klasių mokiniai.
14 d.  Filmų popietė „Astrid Lindgren ir Tuvės Janson kūriniai vaikams“.
15 d.  Integruota bibliotekos ir geografijos 6 klasės mokinių  pamoka „Šiaurės šalys šių metų skaitymams siūlomose knygose“.

15 d. Integruota 6 klasė mokinių lietuvių kalbos-bibliotekos pamoka : Astrid Lindgren „Broliai liūtaširdžiai“.
16 d. Piešinių konkursas “ Šiaurės šalių rašytojų knygelių herojai”.
Literatūros paroda “Pasklaidykime šiaurietiškas knygas“.

Trolių-Mumių (Norvegų pasakų ir tautosakos herojų) paroda.