Rytmečiais skaitome kandidates į Metų knygos titulą (2018-11-21)

„Po riešutą Metų knygai“

Keturioliktą kartą vykstančiais knygų rinkimais  skatiname  mokinius domėtis šiuolaikine lietuvių literatūra ir atkreipti dėmesį į geriausius jos kūrinius, populiarinti skaitymą.  O kad būtų lengviau išsirinkti už ką balsuoti, pradinių klasių mokiniai su mokytojomis garsiai skaitys knygutes kiekvieną  rytą po 15 minučių.

Smagu, kai esi perskaitęs Metų knygų rinkimuose dalyvaujančias knygas vaikams! Tada klasė tavimi pasitiki ir išrenka dalyvauti  protų mūšyje, kuris vyks vasario mėnesį.

Lapkričio 26 dieną skelbsime Metų knygos rinkimų balsavimo pradžią. Perkirpsime  juostelę į riešutmedžių giraitę. „Po riešutą Metų knygai“

Klasė, kuri bus išrinkusi nominuotą Vaikų metų knygą, laimės riešutortą.

Bibliotekininkė