Dovanokime laukiamiausių knygų mokyklos bibliotekai! (2018-11-30)

Jau aštuntą kartą akcija „Knygų Kalėdos“ po visą Lietuvą skleidžia žinią – dalinkimės skaitymo šviesa ir dovanokime knygų  bibliotekoms.

„Knygų Kalėdos“ kviečia dovanoti laukiamiausių knygų  bibliotekoms ir prisidėti prie skaitytojų svajonių išsipildymo.

Šiemet akcijos draugai kviečiami dovanoti laukiamiausių knygų savo bibliotekai! Galite  padėti stiprinti skaitymo įgūdžius, gausinti skaitytojų gretas. Lietuvos šimtmečio proga stiprinkime skaitymo kultūrą.

​Apsidairykite – galbūt Jūsų namų knygų lentynose esančios knygos yra laukiamos ir reikalingos mokyklos bibliotekoje? Turimą arba naujai nupirktą knygą galima nunešti iki savo bibliotekos.​

Daugiau informacijos rasite svetainėje knygukaledos.lt ir socialinėje paskyroje „Facebook“ @knygukaledos. Pasidalinkite gerąja patirtimi ir su kitais – papasakokite apie dovanojamą knygą socialiniuose tinkluose naudodami grotažymę #KnygųKalėdos.

Dovanokime laukiamiausių knygų mokyklos bibliotekai. Kurkime akciją „Knygų Kalėdos“ kartu!

Akcija vyks iki sausio 6 dienos.

„Knygų Kalėdų“ akcijos draugai:  pavaduotoja ugdymui  Vilma Daunienė ir mokytoja Eglė Urbanienė   jau padovanojo  laukiamiausių knygų  bibliotekai!

Ačiū, kad  prisidėjote  prie skaitytojų svajonių išsipildymo.

Bibliotekininkė