TYRĖJŲ DIENA (2019-02-27)

Tyrėjų diena Išlaužo pagrindinėje mokykloje

Išlaužo pagrindinėje mokykloje vasario 26 dieną vyko  renginys „Tyrėjų diena“.  Susirinko  virš šimto tyrinėtojų iš aštuonių rajono mokyklų. Dalyviai     parodė savo atliktus  bandymus ir tyrinėjimus. Pirmoje renginio dalyje mokiniai pristatė skaidrių pranešimus bei rodė savo bandymus: sukurtą hidraulinį  krano modelį, ugnikalnio išsiveržimą, juodąją dykumų  gyvatę  ir kitus tyrimus.  Antroje dalyje visi keliavo į laboratoriją ir atliko  vyresniųjų  klasių mokinių  organizuotus  eksperimentus: „Mirguliuojantis pienas“, „Šokinėjanti druska“, „Dramblio dantų pasta“, „Šiltas sniegas“.

Tyrėjų diena baigėsi nuotaikingu „Stebuklu be stebuklų“ – eksperimentu su sausu ledu. Garų debesys veržėsi į viršų, leidosi žemyn,  kėlė burbulus.

Tyrėjų dienos simbolis „Mėgintuvėlis“  gale renginio buvo  pripildytas gerų, džiugių, linksmų ir įdomių atradimų įspūdžių.

Mokytojos A.Balkūnienė ir I.Kisielienė

Daugiau foto rasite ČIA