Pamoka – šventė (2019-06-12)

Pamoka – šventė

Šeštokai per integruotą užklasinio skaitymo ir bibliotekos pamoką šventė... Tiesa, ta šventė neįprasta – pavasarį „nuėmė derlių“. Ir nieko čia keisto – juk jie buvo pasodinę knygų skaitymo medį. O baigiantis mokslo metams pats laikas pasidžiaugti vaisiais – rezultatais.

Ir patys mokiniai trumpam tapo knygų veikėjais, reklamų kūrėjais, artistais, pašnekovais apie knygas, įdomiais pasakoriais...Bibliotekininkė susižavėjusi netgi po suvenyrą – pelėdą -  padovanojo tiems, kurie labai išradingai, laisvai atliko savo šventinį numerį.

Bet džiugiausia, kad knygų medis „derėjo“ – šakos nebuvo tuščios! Tiesa, ant vienų šakų daugiau, ant kitų mažiau vaisių, nes ir  „laistė” – skaitė knygas nevienodai. Bet kalbėdami apie atradimus, įdomiausias knygas, daugelis turėjo ką pasakyti, kuo ta knyga išskirtinė, kuo patiko.

Tikiuosi, kad ir vasarą atsiras akimirkų, noro pabūti su gera knyga, pasinerti į stebuklingą vaizduotės pasaulį. Džiugių, linksmų, turiningų atostogų!

Lietuvių kalbos mokytoja A. Klimavičienė