,,Olimpinis mėnuo“ (2019-09-27)

Projekte ,,Olimpinis mėnuo“ dalyvauja 3 ir 4 klasės.

„Olimpinis mėnuo“ – projektas, skatinantis pradinių klasių moksleivius nesveiką elgseną keisti į  sveiką, t.y. daugiau judėti, sveikiau maitintis, daugiau patirti ir mažinti laiką prie išmaniųjų prietaisų ekranų.ir 4 klasėse

Projektas vyks 2019 m.  rugsėjo 30 – spalio 27 dienomis.

Jo tikslas – bendradarbiaujant su pedagogais, padėti pradinukams atrasti sveiką gyvenseną ir fizinį aktyvumą, kaip įtraukią, linksmą ir naudingą veiklą.

Dalyvauti „Olimpiniame mėnesyje“ savo klases užregistravusius pedagogus pasieks:

-          Video ir kita skaitmeninė medžiaga keturiomis temomis: fizinis aktyvumas, sveika mityba, ekrano laikas, vaikų gerovė. Pedagogai gaus ir rekomendacinio pobūdžio užduotis, kurias kartu su vaikais vykdys klasėse ar už jų ribų, galės skirti užduotis savaitgaliams,  į ugdymo procesą įtraukti tėvus.

-          Video reportažą vaikų tėvams apie vykdomą projektą ir jo tikslus.

-          Kiekvienai klasei bus atsiųsti Lietuvos olimpinės rinktinės talismano Ąžuolo ir jo draugų plakatai, kuriuose vaikai ras naudingų patarimų kiekvienai savaitės temai.

Projektas vyks keturias savaites ir aprėps keturias temas – fizinis aktyvumas, sveika mityba, vaikų gerovė ir ekrano laikas.

Visos projekte dalyvausiančios klasės, kurios užpildys projekto ataskaitą ir atsiųs 3-5 klasės veiklų nuotraukas, pretenduos gauti vieną iš 10 prizų: edukacinę ar kitokio pobūdžio išvyką, sportinės aprangos komplektą visai klasei ir klasės mokytojui, kitus prizus.

Nenustebkite, jei projekto metu į Jūsų klasę atvyks ir su pradinukais susipažins olimpinėse žaidynėse dalyvavęs ar tam besiruošiantis sportininkas.