Puikūs 4 kl. mokinių pasiekimai kvadrato varžybose (2019-11-15)

Išlaužo pagrindinės mokyklos komanda dalyvavo rajoninėse ir zoninėse kvadrato varžybose.

Prienų rajono mokinių varžybose dalyvavo penkios 3-4 klasių komandos iš Išlaužo, Skriaudžių, Pakuonio, Jiezno ir Prienų "Revuonos" mokyklų. Mūsų mokiniai sėkmingai įveikė grupuų etapą, pusfinalyje įveikė Jiezno gimnazijos komandą, o finale po labai atkaklios kovos turėjo pripažinti "Revuonos" pagrindinės mokyklos pranašumą. Užimta antroji vieta suteikė teisę atstovauti rajonui zoninėse miesto ir kaimo mokyklų varžybose.

Miesto pradinių klasių kvadrato zoninėse varžybose valyvavo mūsų mokyklos, Elektrėnų ir Kauno 3-4 klasių komandos. Puikiai sužaidę abejas rungtynes, Išlaužo ketvirtokai užėmė 1-ąją vietą ir pateko į kitą etapą - tarpzonines varžybas!

Mokytojas Rolandas Meškauskas