,,AIDS: geriau žinoti 2019’’ (2019-12-05)

Pasaulinės AIDS dienos protmūšis: ,,AIDS: geriau žinoti 2019’’

Gruodžio 3 d. 7-10 kl. mokiniams organizavome komandinį protų mūšį. Mūsų visų tikslas- atkreipti dėmesį į ŽIV/AIDS ir narkomanijos problemas Lietuvoje ir pasaulyje, teikiant informaciją apie ŽIV/AIDS ir psichotropinių medžiagų žalą; ugdyti asmenybę - motyvuotą, sugebančią sveikai gyventi, nevartojančią tabako, alkoholio ir kitų psichiką veikiančių medžiagų. Protmūšio metu buvo ugdomos komunikavimo, mokėjimo mokytis ir socialinės kompetencijos. Mokėmės išsakyti savo nuomonę, bendradarbiauti komandoje siekiant bendro tikslo. Refleksijos metu suvokėme, kaip reikia saugoti ir tausoti save, suvokiant gyvybės vientisumą ir trapumą.

Biologijos mokytojai: R. Dereškevičienė ir R. Meškauskas, socialinė pedagogė O. Lebedinskienė