Adventas, Kalėdos  (2020-01-09)

Adventas, Kalėdos – tai ne laikotarpiai ir ne datos, bet mūsų būsena. Tai ramybė, gerumas, atjauta, atleidimas.

Tokiomis mintimis pradėjome Adventinį laikotarpį. Kvietėme visus – mokinius, Tėvelius, mokytojus - prisijungti prie mūsų mokykloje tradicija tapusios GERUMO akcijos.

Šiemet ypač aktyviai dalyvavo mokiniai, jų tėveliai ir klasių auklėtojai. Dirbdami  visi kartu, prikepėme gausybė kūčiukų bei gražuolių meduolių. Bendruomenės nariai dalinosi riešutais, saldainiais. Esame dėkingi valgyklos vedėjai Sandrai Bundzienei už gausybę skanėstų, padovanotų Gerumo akcijai.

Paskutinę dieną prieš atostogas palydėjome dalindamiesi gerumu Adventinės popietės metu.