IŠVYKA (2020-02-17)

Mokykloje prasidėjo tarptautinis projektas ETWINNING "PASAULIO VAIKŲ GYVENIMO DARNA/DERMĖ" .

Specialioji pedagogė - logopedė R. Juodsnukienė ir priešmokyklinio ugdymo grupės mokytoja I. Kisielienė  su mokiniais  vyko į VŠĮ „Penkta koja“. Norėdami prisidėti prie nelaimingų šunų globos, nuvežė jiems dovaną. Prieglaudos darbuotoja papasakojo istorijas,  iš kur tiek daug atsirado augintinių. Parodė, kaip jie čia gyvena, patarė, kaip  saugiai elgtis su šunimis, mokė atsakingai vertinti šuns ir šeimininko pareigas. Skatino rūpintis beglobiais gyvūnais ir juos prižiūrėti.

Grįžę vaikai daug diskutavo apie savo ir matytus augintinius. Mažieji suprato, kad kai elgiesi su šunimis pagarbiai, ir jie taip pat elgsis su tavimi. Meninės veiklos metu priešmokyklinukai išreiškė  įspūdžius spalvindami šuniukus pūtimo technika.

Ramunė Juodsnukienė

Ingrida Kisielienė