PARAMA MOKYKLAI (2020-05-06)

Gerbiami tėveliai, mokyklos darbuotojai, buvę mokyklos mokiniai ir visi, kurie galite prisidėti prie Išlaužo pagrindinės mokyklos vaikų ugdymosi sąlygų gerinimo!

Kviečiame pateikti Valstybinei mokesčių inspekcijai prašymą dėl sumokėtos pajamų mokesčio dalies (1.2 proc.GPM) pervedimo į mokyklos sąskaitą.
Prisijungimas prie elektroninės deklaravimo sistemos (EDS):

Reiks nurodyti Išlaužo pagrindinės mokyklos kodą: 190194851. Jei bus galimybė, pažymėkite, kuriai klasei /grupei skiriate pajamas ir pasiteiraukite, koks pervedamos sumos dydis. Esant reikalui pagalbos kreipkitės į VMI inspekcijos Prienų skyrių adresu: Kauno g. 2, Prienai. Smulkesnė informacija www.vmi.lt

Prašymai bus priimami iki liepos 1 d.
Dėkojame skyrusiems paramą mokyklai 2019 metais. Už GPM surinktas lėšas buvo finansuotos mokyklos bendruomenės Šeimų šventės organizavimo išlaidos, bendramokyklinio projekto Vasario 16-jai, Ateities seminaro (strateginio plano kūrimas) išlaidos, įsigytos stebėjimo kameros II aukšte, nupirktos žaliuzės pradinėse klasėse, susimokėta už Olweus prevencinės programos įgyvendinimą, dalį klasių kopijavimo paslaugų.