KVIEČIAME Į RUGSĖJO I – OSIOS ŠVENTĘ IŠLAUŽO PAGRINDINĖJE MOKYKLOJE (2020-08-27)

KVIEČIAME Į RUGSĖJO I – OSIOS ŠVENTĘ IŠLAUŽO PAGRINDINĖJE MOKYKLOJE

Mieli Mokiniai ir Tėveliai, šventę pradėsime 9.00 val. šv. Mišiomis Išlaužo parapijos bažnyčioje (kas pageidauja).

10.00 val.  klasių vadovai su savo auklėtiniais  ir tėveliais (priešmokyklinės ugdymo grupė, 1-10 klasių) susitiks  mokyklos kiemo skirtingose vietose – jeigu nelis. Jeigu lis, susitikimai vyks pačioje mokykloje, todėl 6-9 klasių mokinių tėvelių prašome susitikimuose nedalyvauti. Klasių susitikimų vieta abiem atvejais bus nurodyta specialioje schemoje prie mokyklos paradinių durų.

Norime priminti, kad visur privalome laikytis saugos rekomendacijų:

-        visiems dėvėti kaukes, dezinfekuotis rankas,

-        vengti skirtingų klasių kontakto,

-        išlaikyti bent vieno metro atstumą vienas nuo kito,

-        nevykti į šventę, jeigu temperatūra aukštesnė kaip 37.3 °C.

Maloniai visų lauksime J

Mokyklos direktorė