Bestuburių tyrinėjimas. (2020-10-12)

Pažintis su vynuogine sraige.

Ketvirtokai susipažino  su artimoje aplinkoje gyvenančiais bestuburiais – vynuoginėmis sraigėmis. Tyrinėjo  kūno sandarą, gyvenimo būdą. Pro lupą apžiūrėjo galvą, koją, liemenį, čiuopiklius. Elektroninių svarstyklių pagalba nustatė tiriamos  sraigės masę, liniuote išmatavo kojos ilgį.   Duomenis užrašė  veiklos lapuose.  Po to surengė sraigių lenktynes. Chronometru fiksavo laiką, išrinko sraigę – nugalėtoją.  Liko laiko  ir aktyviam  poilsiui.

Visas tyrinėjimui reikalingas priemones mokiniai surado mokyklos laboratorijoje bei projekto „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ svetainėje „Vedlys“