PROJEKTAS ,,LAIMINGAS VANDUO” TĘSIASI (2020-10-28)

PROJEKTAS ,,LAIMINGAS VANDUO” TĘSIASI

Šiais mokslo metais baigsime įgyvendinti respublikinį socialinį-ekologinį projektą ,,Laimingas vanduo”. Dalis veiklų neįvyko dėl pavasarį paskelbto karantino, nuotolinio mokymosi. Projekto veiklos  viešinamos svetainėje https://laimingasvanduo.lt/ .

Todėl spalio 15 d. 6 ir 8 kl. mokiniai ( mokytojos R. Dereškevičienė ir K. Senavaitytė) atsiliepė į projekto organizatorių skelbiamą aplinkosauginę iniciatyvą ,,Darom bangą”. Saulėtą dieną švarinome Išlaužo tvenkinių pakrantes. Apsidžiaugėme – šiukšlių mažai! Tad ant kranto palikti laimingo vandens lašelį ir padėkos ženklus vandeniui mums buvo vienas malonumas. Vykdėme tyrimus, nustatinėjome vandens pH vertes, bandėme stebėti ekosistemos rūšinę sudėtį, apibūdinome ekonominę, socialinę ir geografinę padėtį. Matavome pakrantės nuolydį. Stebėdami aplinką, objektus skirstėme į gamtinius ir visuomeninius. Vardinome, kas auga kiekviename arde. Lepinomės geru oru ir stebėjome danguje plaukiančių debesų formas.

Tegul nusirita švaraus vandens banga, kaip mūsų visų aktyvaus pilietiškumo liudijimas.

Rita Dereškevičienė ir Kristina Senavaitytė