Eismo gyvatėlė

Žaidimas „Eismo gyvatėlė“ – tai kampanija, skatinanti vaikus eiti į mokyklą pėsčiomis ar važiuoti dviračiais. Žaidimo tikslinė grupė – vaikai ir jų tėvai. Kampaniją sudaro paprastai ir lengvai žaidžiamas žaidimas. Žaidimo metu kiekviena dalyvaujanti mokykla bus skatinama organizuoti ir kitas veiklas , pvz. pateikti vaikams informaciją apie transporto eismą ir mobilumą, aplinkosaugos ir sveikatos temas.

Flandrijos regione (Belgija) prasidėjęs kaip nedidelis projektas, žaidimas “Eismo gyvatėlė” per keletą metų išsivystė į Europinio lygio kampaniją, į kurią įsitraukė vis daugiau ir daugiau mokyklų iš įvairių šalių, susidomėjusių šiuo žaidimu ir pradėjusių jį žaisti. Rezultatai rodo, kad šis žaidimas ženkliai padidino darnių transporto priemonių pasirinkimą ir sumažino  CO2 emisijas.

LANKSTINUKAS