Varžybose

Jaunųjų šaulių krepšinio varžybos skirtos sausio 13 dienos laisvės gynėjams atminti
Trijų komandų turnyre Išlaužo pagrindinės mokyklos krepšinio komanda iškovojo 3 vietą!

Šaškių ir šachmatų varžybos

2016 m. gruodžio 15 d. Prienų šaulių namuose vykusiose varžybose septintokas Arnas Ežerskis šachmatų rungtyje užėmė 2 vietą. Šaškių varžybose prieš vyresnius vaikus puikiai pasirodė trečiokė Saulė Baranauskaitė, užėmusi taip pat 2 vietą!

Rajoninės štangos spaudimo ir svarsčių kilnojimo varžybos

2016 m. gruodžio 7 dieną Veiverių T. Žilinsko gimnazijoje vykusiose varžybose štangos spaudimo rungtyje merginų grupėje svorio kategorijoje iki 57 kg Gabija Kemežytė laimėjo 2 vietą, o svorio kategorijoje virš 57 kg Gabija Anusevičiūtė tapo nugalėtoja!

Vaikinų grupėje iki 59 kg nugalėtoju tapo Vytautas Šuopys. Bendroje įskaitoje komanda užėmė aukštą 2 vietą!

Svarsčių kilnojimo rungtyje savo kategorijose Emilis Černiauskas užėmė 2 vietą, o Erikas Simanaitis - 3! Komandinėje įskaitoje mūsų mokykla užėmė 3 vietą!

Už asmeninius laimėjimus mokiniai buvo apdovanoti diplomais, medaliais ir dovanomis, o už kamandinius laimėjimus mokyklai atiteko taurės ir diplomai.

2016 lapkičio 16d.  Išlaužo pagrindinės mokyklos ketvirtokai dalyvavo rajoninėse kvadrato varžybose.

Išlaužo pagrindinės mokyklos 4-tokai garbingai kovojo su stipria Jiezno komanda finale, tačiau jos įveikti nepavyko. Užimta II vieta suteikė teisę komandai vasario mėnesį dalyvauti zoninėse varžybose Marijampolėje.​

2016 m. spalio 21 dieną Jiezne vyko Jaunųjų šaulių krepšinio varžybos, skirtos Konstitucijos dienai paminėti.

Išlaužo pagrindinės mokyklos mokiniai buvo nepralenkiami žaidžiant stalo tenisą, o smiginio ir baudų mėtymo rungtyse užėmė prizines 3 vietas. Susumavus visų rungčių rezultatus Išlaužo pagrindinei mokylai atiteko 1 vieta!