Projektas „Knygų skaitymas– dvasinis malonumas“ (2016-05-23)

Per visus 2015/16 m.m. mokykloje buvo vykdomas integruotas lietuvių kalbos, dramos būrelio ir bibliotekos projektas „Knyga – dvasinis malonumas“.

Gegužės mėn. 19 dieną įvyko šio projekto baigiamasis renginys, kuriame dalyvavo 6- 10 klasių mokiniai. Mokytoja Aldutė Klimavičienė, pristačiusi projekto tikslus, aptarė anksčiau vykusius užsiėmimus – įžanginę pamoką su paauglių pasisakymais, vaizdo įrašais apie skaitymo malonumą, knygų pasirinkimą, labiausiai patikusias knygas, neužmirštamą susitikimą su psichologe Brigita Gelumbauskiene apie gydomąjį knygų poveikį bei užklasinio skaitymo pamokas.

Dramos būrelio nariai improvizacijoje „Stop -  kadras“  parodė, kokius vertingus dalykus galime rasti skaitydami knygas. Kadangi dramos būrelio nariai ir patys daug skaito, tai jie trumpai  pristatė ir įdomiausias, jų požiūriu, šiais metais skaitytas knygas.

Mokyklos bibliotekininkė  Birutė Klimčauskienė tris mokinius – Aurėją Kašubaitę (3 kl.), Giedrių Jonušį (6 kl.) ir Rugilę Jovaišytę (8 kl.), aktyviausius skaitytojus, išrinktus akcijos „Draugauk su knyga -2016“ metu-  apdovanojo Prienų r. savivaldybės administracijos švietimo skyriaus diplomais.

Projekto metu 6 – 10 klasių mokiniai perskaitė apie 260 knygų. Daugiausia jų - Giedrius Jonušis (6 kl.), Meida Šliumbaitė (7 kl.), Gabija Kemežytė (8kl.), Ieva  Laurinaitytė (10 kl.)  Nemažai  skaitė ir kiti mokiniai: šeštokės V. Šiškutė, G. Simanavičiūtė, septintokai E. Simanaitis, G. Janušaitė, P. Gemplerytė, devintokė E. Zakarevičiūtė, dešimtokės K. Simanavičiūtė, P. Tutkutė, G. Janušaitė. Visi geriausi skaitytojai buvo apdovanoti knygomis ir suvenyrais.

Pasidžiaugusi geriausiais skaitytojais, mokytoja Aldutė Klimavičienė  skatino visus atrasti savąją knygą, kuri tarsi įvestų į stebuklingą ir turtingą knygų pasaulį. Įvestų ir paskatintų visada draugauti su knyga.

Mokytoja Dalia Visockienė

Daugiau foto rasite čia