Popietė ,,Tas skambus lietuviškas žodis" skirta Maironio 155-osioms metinėms (2017-11-17)

Išlaužo pagrindinėje mokykloje vyko integruota lietuvių kalbos, bibliotekos, muzikos popietė „Tas skambus lietuviškas žodis“, skirta Maironio 155 gimimo metinėms. Joje dalyvavo 5 – 10 klasių mokiniai, mokytojai, svečiai. Aktų salėje bibliotekininkės B. Klimčiauskienės paruošta paroda apie Maironį žavėjo estetiškumu ir pagarba poetui.
Popietėje visi buvo dalyviai. Mokiniai, mokytojai, svečiai skaitė Maironio eilėraščius, kalbėjo apie jį, žiūrėjo fragmentą iš filmo „Maironis“, dainavo (mokyt. A. Armonienė) dainas pagal jo žodžius. Skambėjo ir žinomų dainininkų bei muzikos grupių įrašai. Sudomino mokytojo G. Ačo pasakojimas apie atliktą projektą – iš šiaudų pintos rašytojo eilės papuošė Palangos parką. Tai unikalus darbas, įtrauktas į rekordų knygą.
Popietė mokiniams patiko – refleksijos medis pasipuošė labai gerais atsiliepimais.
Lietuvių kalbos mokytoja A. Klimavičienė

Nuotraukas galite peržiūrėti čia