DĖMESIO! (2019-04-04)

Mieli bendruomenės nariai ir visi, kurie norite paremti Išlaužo pagrindinę mokyklą!

Kasmet iki gegužės 1 dienos Valstybinei mokesčių inspekcijai galima pateikti prašymą, kad sumokėto pajamų mokesčio dalis (iki 2 proc.) būtų pervesta Labdaros ir paramos įstatyme nurodytiems paramos gavėjams.

Ačiū skyrusiems paramą Išlaužo pagrindinei mokyklai 2017 metais.  Kviečiame ir šiemet skirti savo sumokėto pajamų mokesčio dalį (2 proc.) mokyklos mokinių ugdymo reikmėms. Prašymą mokesčių inspekcijai galima pateikti iki 2018 m. gegužės 2 d.

Prisijungimas prie elektroninės deklaravimo sistemos (EDS) http://deklaravimas.vmi.lt, pasirenkant funkciją „Pildyti portale“. Reikės nurodyti Išlaužo pagrindinės  mokyklos kodą: 190194851.  Taip pat galima atvykti į mokyklos raštinę darbo dienomis  balandžio mėn. 8-16 val., turint savo el. bankininkystės kortelę. Mokyklos  darbuotojai Jums  pagelbės. Nepamirškite pažymėti, kuriai klasei  skiriate pajamas ir pasiteirauti, koks pervedamos sumos dydis.