Mokinių priėmimas (2020-04-30)

Atsižvelgiant į Karantino sąlygas, naujų mokinių priėmimas į Išlaužo pagrindinę mokyklą 2020/2021 m. m. vyksta nuotoliniu būdu nuo 2020-05-02.

Tėvelius prašome užpildyti prašymą (prašymo forma pateikta žemiau), jį atspausdinti, pasirašyti, nuskenuoti arba nufotografuoti ir kartu su vaiko gimimo liudijimo arba paso kopija atsiųsti el. paštu mokykla@islauzas.prienai.lm.lt

Atkreipiame dėmesį, kad pirmiausia svarbu prašymus pateikti būsimųjų priešmokyklinukų ir pirmokų tėveliams.

Priešmokyklinis ugdymas yra privalomas visiems vaikams, kuriems 2020 metais sueina 6 metai. Priešmokyklinis ugdymas gali būti pradėtas teikti anksčiau tėvams (globėjams) pageidaujant, bet ne anksčiau, negu vaikui sueina 5 metai.

Pirmoje klasėje vaikas pradedamas ugdyti, kai 2020 metais jam sueina 7 metai.

Tėveliai, kurie pageidaus, kad jų vaikai būtų ugdomi vyresnėse klasėse, prie prašymo ir gimimo liudijimo ar paso, pateikia įgyto išsilavinimo pažymėjimą ar mokymosi pasiekimų suvestinę ankstesnėje klasėje bei sveikatos pažymą.

Taip pat galima užpildyti prašymus ir į ikimokyklinio ugdymo skyrių.

Smulkesnę informaciją galima sužinoti telefonu (8 319 48545)

PRAŠYMAS DĖL PRIĖMIMO Į IKIMOKYKLINIO UGDYMO SKYRIŲ
PRAŠYMAS DĖL PRIĖMIMO Į MOKYKLĄ