Priešmokyklinukai pasakų pasaulyje (2021-09-20)

Priešmokyklinukai pasakų pasaulyje

Rugsėjo 14 d. priešmokyklinukai lankėsi Prienų krašto muziejaus edukacijoje „Pasakų pasaulyje“. Čia nuotaikingai susipažino su populiariausiomis lietuvių pasakomis: „Katinėlis ir gaidelis“, „Pupa“, „Jonukas ir Grytutė“, „Jūratė ir Kastytis“ ir kitomis. Sužinojome, kad kiekviena pasakėlė – tikra mokyklėlė: kaip neatidaryti namų durų nepažįstamiems arba kaip svarbu klausyti savo vyresniųjų šeimos narių patarimų, kaip svarbu padėti kitiems. Pasirinkę veikėjus,  bandėme patys  vaidinti pasakėlę „Vištytė ir gaidžiukas“. Pavargę sėdome klausytis pasakos „Dangus griūva“ ir surengėme „dailininkų plenerą“.

Namo grįžome žymiai „paaugę“ ir supratę pasakų paslaptis.

Mokytoja I. Kisielienė