Mokytojo dienos regata (2021-10-04)

Mokytojo dienos regata

Spalio 2d., šeštadienį, Išlaužo pagrindinės mokyklos komanda varžėsi jau 14-oje, „Žiburio“ gimnazijos organizuojamoje, Mokytojo dienos regatoje Prienų rajono savivaldybės mero taurei laimėti.

Pagrindinė šventės programos dalis – lenktynės vikingų laivais,  bet buvo galimybė išbandyti savo jėgas ir kitose veiklose. Dalyviai varžėsi netradicinėse rungtyse ir estafetėse. Tie, kam neteko irkluoti vikingų laivų lenktynėse,  išmėgino irklavimo treniruoklius.

Šventės dalyviai galėjo pasimėgauti žuviene, bei paragauti netradicinės košės.

Apdovanojimus komandoms įteikė atvykę į svečius olimpiečiai Milda Valčiukaitė ir Saulius  Riteris, atstovavę Lietuvą Tokijo olimpinėse žaidynėse.

Viso renginio metu ore tvyrojo puiki atmosfera, netrūko šypsenų ir geros nuotaikos!

Akvilė Šapalaitė, 8 klasė