Nacionalinė aplinkosaugos olimpiada (2021-12-03)

Nacionalinė aplinkosaugos olimpiada

Ne pelno siekianti elektronikos platintojų asociacija „EEPA“ kartu su Lietuvos geografijos mokytojų asociacija, UAB „IC Baltic“ ir Kauno technologijos universitetu jau aštuntą kartą organizavo Nacionalinę aplinkosaugos olimpiadą 7-8 kl. mokiniams. Olimpiada vyko lapkričio 18 d. nuotoliniu būdu.Mokiniai atsakinėjo į aplinkosauginius testo klausimus.

Olimpiadoje, kurios ambasadore šiemet buvo Lietuvos penkiakovininkė, daugkartinė olimpinė, Europos ir pasaulio čempionė ir vicečempionė, triskart Lietuvos metų sportininkė Laura Asadauskaitė – Zadneprovskienė, dalyvavo 2153 mokiniai.

Olimpiadoje dalyvavo mūsų mokyklos keturi 7 klasės mokiniai ir penki 8 klasės mokiniai. Džiaugiamės puikiais pasiekimais.

Linkime, kad plačios aplinkosaugos žinios virstų įpročiais mus supančios gamtos labui.

R. Dereškevičienė, K. Senavaitytė, R. Meškauskas