Korupcijai- ne (2021-12-15)

Korupcijai- ne

Gruodžio 9-oji - Tarptautinė kovos su korupcija diena. Šios dienos išvakarėse 7-10 klasių mokiniai dalyvavo paskaitoje. Renginį vedė Prienų r. policijos komisariato bendruomenės pareigūnės Edita Kubilienė ir Ina Raškevičienė. Visi mokiniai įdėmiai klausėsi. Sužinojome, jog korupcija: kyšininkavimas, sukčiavimas ar siekimas naudos sau yra didžiausia visuomenės problema. Labiausiai nustebau, kai sužinojau, jog korupcija gali būti dovanos davimas gydytojui. Apsidžiaugiau sužinojusi, jog Prienų rajone policininkams šiais metais nebuvo siūlomi kyšiai. Reikia visiems suprasti, kad  korupcija vyksta nuolat, dėl to reikia mums, dar mokykloje besimokantiems, atpažinti korupcijos formas, susirūpinti ir užkirsti kelią jos plitimui.

Kad savo žinias geriau įtvirtintume, dovanų gavome lankstinukų „Kyšis išpurvina“ lietuvių ir anglų kalbomis.

9 klasės mokinė Viltė Belevičiūtė