Seminaras pedagogams (2022-01-11)

2022 m. sausio 3-4 dienomis mokyklos pedagogai dalyvavo ilgalaikės kvalifikacijos tobulinimo programos „Mokymuisi palankios aplinkos kūrimas įvairių gebėjimų ir poreikių turintiems mokiniams“ I modulio 16 val. trukmės seminare  „Olimpinių vertybių ugdymas (OVUP)“.

Lektorės -  mokytojos ekspertės D. Šklėriūtė ir I. Vaicekauskienė – supažindino su OVUP programa ir vertybėmis. Parodė ir leido išbandyti daug įvairių veiklų, kurios padės tiesioginiame pedagogų darbe, neformaliajame ugdyme.

Buvo be galo smagu prisiminti ir pajusti bendrų veiklų jaukumą, džiaugsmingumą, nerūpestingumą ir naudingumą.