„Gamtos pažinimas, išsaugojimas ir įdomioji inžinerija“ (2022-03-23)

„Gamtos pažinimas, išsaugojimas ir įdomioji inžinerija“

Kovo 22- ą dieną, saulėto pavasario lydimi, 9 ir 10 klasių mokiniai dalyvavo edukacinėje išvykoje. Šią edukacinę kelionę suorganizavo biologijos mokytoja Rita Dereškevičienė ir socialinė pedagogė Ona Lebedinskienė. Kelionės metu mes aplankėme Miškų tyrimo institutą bei Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegiją ( KMAIK), tikėdamiesi įgyti naujos patirties bei smagiai praleisti laiką. Dėstytojas Giedrius Vaičiukynas pristatė mokymosi Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje galimybes ir perspektyvas. Taip pat klausėmės ir jo nepaprastai įtaigiai skaitomos Žemės dienos kontaktinės paskaitos „Gamtos pažinimas, išsaugojimas ir įdomioji inžinerija“ . Antrojoje šios išvykos dalyje klausėmės dr.E. Abalikštienės paskaitos apie žemėtvarkos, nekilnojamojo turto kadastrinių matavimų bei hidrotechninės statybos specialybes. Taigi, edukacinės išvykos metu mes susipažinome su pasirinktos specialybės galimybėmis bei tolimesnio mokymosi perspektyvomis.

9 klasės mokinė Viltė Belevičiūtė