,, Mokomės eksperimentuodami” (2022-05-17)

2022-05-16 antrokai išvyko į Vytauto Didžiojo universiteto botanikos sodą Kaune.

Mokslinių tyrimų laboratorijoje mokiniai išbandė  prietaisų, priemonių įvairovę. Sužinojo , kuo ypatingas mokslininkas Petri. Antroje užsiėmimo dalyje buvo patenkintas mokinių smalsumas. Mokslininkė pakvietė atlikti eksperimentą. Ji pristatė priemones, chemines medžiagas. Prieš eksperimentuojant  antrokai mokėsi formuoti mokslinę hipotezę.  Per eksperimento eigą, jaunieji tyrėjai atidžiai klausė instrukcijų ir draugiškai, atsargiai eksperimentavo. Teisingai naudojosi pipetėmis, mėgintuvėliais ir kitais prietaisais.  Atskleidė rūgštinių ir šarminių tirpalų spalvų kaitos paslaptis ir  pasigamino aromatines druskas.

Antrokėliai smagiai ir įdomiai  prisilietė prie chemijos mokslo.

Mokytoja  Vilma Daunienė