Trečiokų kelionė į Keistenybių muziejuką (2022-05-24)

Trečiokų kelionė į Keistenybių muziejuką

Šį pavasarį trečiokai su mokytoja nusprendė aplankyti ką nors įdomaus. Sužinoję, kad Kaišiadorių rajone yra Keistenybių muziejukas nutarė pamatyti kuo jis kitoks. Pakeliui aplankė Kruonio elektrinę, įkopė  į Maisiejūnų piliakalnį, domėjosi jo istorine praeitimi, važiavo į Gravitacinė kalvą. Daug diskusijų sukėlė, kokios jėgos čia veikia.

Visiems labai patiko Keistenybių muziejukas. Čia pamatė daug senovinių daiktų, apžiūrėjo ką savo rankomis sukūrė pats muziejaus įkūrėjas. Įdomu buvo pamatyti bebrų užtvanką, jų gyvenamą namą.

Vaikai skanavo ir senovinių valgių- su lupyna virtų bulvių su pagardais bei rabarbarų su cukrumi. Visi gerai praleido laiką, daug ką sužinojo, pasisėmė gerų emocijų.

3 klasės mokytoja Aušra Balkūnienė