Duris atvėrėme į KLIMATO MUZIEJŲ (2022-09-20)

Duris atvėrėme į KLIMATO MUZIEJŲ

2022 metų rugsėjo 15 dieną 7 klasės mokiniai lankėsi VDU Botanikos sode veikiančiame mobiliame Klimato muziejuje. Tai pirmoji tarptautinė ekspozicija, skirta Klimato kaitos svarbai  akcentuoti ir Žaliojo kurso ES programai įgyvendinti. Ekskursijos metu mokiniai  susipažino su klimato kaitos faktais ir būsimomis pasekmėmis Žemei bei jos gyventojams.  Mokiniai ne tik klausėsi  įdomaus gidės pasakojimo,  bet ir patys savo rankomis galėjo paliesti ekspozicijas  ir daryti virtualius pasirinkimus.

Po ekskursijos mokiniai grožėjosi Botanikos sodo augalais, naudodami ,,iNaturalist’’ programėlę, atpažino augalus. Šios  išvykos metu mokiniai ugdėsi asmeninę, pažinimo, socialinę bei sveikos gyvensenos kompetencijas, aptarė klimatui draugišką gyvenimo būdą ir galimybes gyventi tvariau.

Geografijos mokytoja K.  Senavaitytė

Biologijos mokytoja R. Dereškevičienė