Dailyraščio konkursas (2023-03-28)

Dailyraščio konkursas

Mokyklos bibliotekoje  vyko dailyraščio konkursas. Dalyvavo 75 mokiniai iš 5- 10 klasių.

Dailyraščio konkursą skyrėme dviejų mūsų žemiečių poetų gimimo metinėms paminėti: Vinco Mykolaičio Putino  130-osioms ir Justino Marcinkevičiaus 93 -osioms. Mokiniai dailyraščiu rašė pasirinktus šių poetų eilėraščius apie tėvynę, kalbą, pavasarį. Džiugino jų susikaupimas, noras kuo gražiau išraityti kiekvieną eilėraščio eilutę.

Nelengva buvo išrinkti gražiausiai mokinių nurašytą eilėraštį. Šį kartą labiausiai pavyko Vestinai Rutkauskaitei (5 kl.), Emilijai Baranauskaitei (6 kl.), Kornelijai Gaigalaitei (7 kl.), Rugilei Pažėraitei (8 kl.), Miglei Rokutei (9 kl.), Viltei Belevičiūtei (10 kl.).

Jaučiamės kukliu darbeliu prisidėję prie abiejų didžiųjų poetų atminimo įamžinimo.

Bibliotekininkė Birutė Klimčauskienė ir mokytoja Dalia Visockienė