Rudenėlio išdaigos (2023-11-02)

Rudenėlio išdaigos

Spalio 23 -27 dienomis priešmokyklinio ir 1 - 4 klasių mokiniai vykdė projektines  veiklas “Rudenėlio išdaigos”. Kiekvieną savaitės dieną buvo numatytos skirtingos veiklos. Pirmadienį mokiniai stebėjo rudenėjančią  gamtą ir fotografavo gražiausius vaizdus. Antradienį rinko gamtinę medžiagą būsimiems parodos eksponatams. Trečiadienį visų klasių mokiniai gamino darbelius parodai.  Ketvirtadienį STEAM patyriminių veiklų metu “Gamtos žinovai” atliko stebėjimus, tyrinėjimus, matavimus, skaičiavimus apie kaštonus, bulvę, lapus, moliūgus.  Penktadienį mokiniai papuošė piešiniais mokyklos erdves.

Projektinės veiklos metu vaikai ugdė pastabumą ir rado daug rudenėlio išdaigų.

Mokytojos A. Balkūnienė, I. Kisielienė