Virėjo profesija (2023-11-09)

Virėjo profesija

Priešmokyklinukai lapkričio 8 d. lankėsi  mokyklos valgykloje ir susipažino  su virėjo profesija. Mokyklos valgyklos darbuotoja    L. Kaminskienė papasakojo kaip prasideda jos darbo diena, parodė kur ir kaip laikomi maisto produktai. Įdomu buvo pamatyti virtuvės įrangą: bulvių lupimo mašiną, didžiulę mėsmalę, didžiulę plovimo kriauklę, kepimo orkaitę (kuri beveik kaip spinta), milžinišką keptuvę su rankena. Apžiūrėjome puodus, lentynas, šaldytuvus. Virėja papasakojo kiek daug darbo reikia įdėti, kol pagaminamas maistas. Kai vaikų paklausėme, kas rinktųsi šią  profesiją, tai net 5 priešmokyklinukai norėtų užaugę būti virėjais.

Mokytoja I. Kisielienė