„Baltų literatūros savaitė 2023“ (2024-02-06)

„Baltų literatūros savaitė 2023“

Prienų rajono Išlaužo pagrindinė mokykla dalyvavo tarptautiniame  Lietuvos ir Latvijos mokyklų bibliotekų projekte „Baltų literatūros savaitė 2023“.

Dėkingi   projekto organizatoriams – Vytauto Didžiojo universiteto Letonikos katedrai, projekto partneriams – asociacijai „Lietuvos ir Latvijos forumas“, Latvijos Respublikos ambasadai Lietuvoje, Lietuvos Respublikos ambasadai Latvijoje, Zieduonio muziejui bei projekto rėmėjams – „Kavos draugas“, „Glasses on“, „Lonas“, „Sapiegos klinika“. Malonu papildyti  latvių literatūra mokyklos biblioteką. Lauksime kitų metų ir dalyvausime naujose veiklose.

Bibliotekininkė Birutė Klimčauskienė