Išvyka į Prienus (2024-02-07)

Išvyka į Prienus

PUG grupės  ir 1 klasės mokiniai vasario 6 d. veiklas turėjo kitose aplinkose. Aplankė Prienų kultūros centre eksponuojamas parodas: paveikslų parodą bei  Kauno valstybinio lėlių teatro lėlių parodą.  Pasigrožėję ir aptarę pasakas, tęsė kelionę toliau – į Prienų Justino Marcinkevičiaus biblioteką. Čia vaikai dalyvavo edukacijoje. Bibliotekos darbuotoja supažindino su knygų naujienomis, įvairovėmis. Pamokė vaikus naudotis interaktyviomis knygomis, susirasti jas lentynose. Po to mokiniai pasivaikščiojo po kitas bibliotekos erdves, kabinetus, pasigrožėjo piešinių paroda. Sužinojo,  kodėl biblioteka pavadinta J. Marcinkevičiaus vardu.  Pažaidę abėcėlės žaidimą ir patyrę daug naujo,  ekskursiją tęsė... prie Nemuno.

Smalsu  buvo pamatyti  ir stebėti ledonešį. Daugelis net neįsivaizdavo, kad tokias dideles ledo lytis gali sunešti vanduo.  Nusifotografavę prie Nemuno bei skulptūros „Asmenukė prie Nemuno“,  kupini įspūdžių grįžo namo.

Mokytojos: A. Balkūnienė,  I. Kisielienė