Diktantas Lietuvai (2024-02-14)

Diktantas Lietuvai

Mūsų mokyklos 3-10 klasių mokiniai vasario 14 dieną rašė diktantą Lietuvai. Vyresnieji išbandė savo jėgas rašydami ir dešimt sunkiausių lietuviškų žodžių. Darbus vertino mokyklos direktorė Rasa Žilinskienė ir mokytojos Dalia Visockienė, Eglė Urbanienė, Virginija Maščinskienė. Galima pasidžiaugti, kad mokykloje tikrai yra nemažai raštingų mokinių, gebančių taikyti išmoktas rašybos ir skyrybos taisykles. Labai svarbu, kad apmąstytume, ką jau mokame ir ko dar reikia išmokti, patobulintume savo įgūdžius, kuriuos galėsime pademonstruoti rašydami Nacionalinį diktantą kovo 15 dieną. Mūsų pastangos, nelengvi, bet labai svarbūs darbai padeda puoselėti pačią brangiausią gimtąją lietuvių kalbą. O kol gyvuos kalba, tol ir Lietuva klestės!

Šie mokiniai yra patys raštingiausi savo klasėse:

Kostas Milkevičius, Liepa Mikašytė, 3 kl.

Rugilė Kuprytė, Luknė Šilingaitė, 4 kl.

Kotryna Mickevičiūtė, 5 kl.

Rosita Revuckaitė, Brigita Bugnytė, 6 kl.

Gustas Akelaitis, 7 kl.

Monika Šapalaitė, 8kl.

Mantas Akšonaitis, Dovydas Gempler, 9 kl.

Kamilė Mickevičiūtė, Neringa Alksnevičiūtė, 10 kl.

Kitokias lietuvių kalbos užduotis geriausiai atliko 5 kl. mokinys Tajus Strakauskas ir 6 kl. mokinys Justas Akelaitis.