Tolerancijos diena  (2022-11-17)

Vykdydami Erasmus+ KA1 projektą „Mokymuisi palanki aplinka. Nuo poreikio link poveikio“, susiplanavome projektinę dieną, skirtą Tolerancijai.

2022 m. lapkričio 16 dienos pradžioje susirinkę į aktų salę mokiniai prisiminė ankstesnių metų Tolerancijos dienų minėjimo patirtį ir susipažino su šių metų projektinės dienos veiklomis.

Po to pagal Mokinių tarybos iniciatyva susidarytą planą mokiniai kibo į veiklas:  Tolerancijos namelių gamybą, filmų „Bjaurusis ančiukas“ ir „Gerumo stebuklas“ žiūrėjimą bei ėjimą į „Akląjį pasimatymą su knyga“, sportinius žaidimus ir protmūšį, kurį suorganizavo VDU studentės Rugilė, Karilė ir Gintarė. Visos šios veiklos vyko įvairiose mokyklos erdvėse.

Baigiantis projektinei dienai, mokiniai pasidžiaugė savo klasėse sukurtais Tolerancijos namais, vieni su kitais, kilus linksmam šurmuliui, apsikeitė išradingais palinkėjimais.

Apmąstydami savo veiklas mokiniai refleksijose balais įsivertino tolerantiškumo pokytį  ir siektinas vertybes, kurių prireiks būnant tolerantišku žmogumi: draugišku, atidžiu bei teikiančiu pagalbą kitam.

Audronė Ramoškienė