„Mano mylimiausia knygelė“ (2024-04-08)

„Mano mylimiausia knygelė“

Prienų raj. Išlaužo pagr. mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyrius su partneriu Prienų švietimo pagalbos tarnyba organizavo rajoninę ikimokyklinio amžiaus vaikų kūrybinių darbų parodą „Mano mylimiausia knygelė“. Parodos dalyviai pagamintų knygelių nuotraukas galėjo siųsti no 2024.03.04 iki 2024. 04.05. Ačiū visiems dalyvavusiems ir kviečiame pasigėrėti dalyvių išmone.

Prienų l/d „Gintarėlis“. Ankstyvojo amžiaus vaikų ir tėvelių darbelis, Nykštuko“ grupė 1,7 – 2,11 metai. Pedagogės Ingrida Valūnienė ir Vita Tkačionienė. Kūrybinio darbelio pavadinimas „Nykštuko kirmėlytė“

Prienų r. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriu. „Voveriukų“ grupė 5 – 6 metai. Pedagogė Laima Kurtinaitienė. Kūrybinio darbelio pavadinimas -  knygelė „Daržovės“.

Prienų r. Išlaužo pagr. mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyrius, „Nykštukų „grupė 1,5-2 metų. Pedagogė Gintarė Daugėlienė. Kūrybinio darbelio pavadinimas – jutiminė knygelė „Mano ūkis“.

Prienų r. Išlaužo pagr. mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyrius „Spinduliukų „grupė 3-4 metų. Pedagogė Violeta Urkienė.Kūrybinio darbelio pavadinimas - knygelė „Obuoliuko kelionė“.

Prienų r. Išlaužo pagr. mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyrius „Giliukų „grupė 4-5 metų. Pedagogė Klotilda Brundzienė.Kūrybinio darbelio pavadinimas knygelė - „Giliukų abėcėlė“.

Prienų r. Išlaužo pagr. mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyrius „Giliukų„ grupė 4-5 metų. Pedagogė Renata Barauskaitė.Kūrybinio darbelio pavadinimas knygelė  - „Spalvų pasaulis“.