2 % parama (2015-04-02)

Du procentus gyventojų pajamų mokesčio galima skirti paramai

Mielieji,

Norime Jūsų paprašyti pervesti į mokyklos sąskaitą savo 2% pajamų mokesčių lėšas.  Jeigu visi tėveliai tai darytųi, už jas būtų galima nemokamai kopijuoti mokomąją medžiagą, pirkti mokomąsias priemones, žaidimus vaikų užimtumui, persirengimo spinteles ir kt. Deja, 2014 m. buvo surinkta tik 2400 Lt.  Už jas įrengėme  signalizaciją traktoriukui saugoti ir pirkome 2 kompiuterius, o kitas taupome Comenius projekto įgyvendinimui. Visi mokyklos darbuotojai savo ir savo artimųjų 2 proc. lėšas irgi perveda mokyklai.
                      Jeigu apsispręsite minėtas lėšas pervesti mokyklai, Jums belieka atsidaryti internetinę svetainę https://deklaravimas.vmi.lt, prisijungti ir užpildyti FR0512 v.2  formą. Ją pildant reikės nurodyti Išlaužo pagrindinės  mokyklos kodą: 190194851. Taip pat galima tiesiog atvykti į mokyklos raštinę darbo dienomis visą balandžio mėnesį 9-16 val., turėti su savimi elektroninės bankininkystės kortelę. Mokyklos administracijos darbuotojos Jums mielai pagelbės užpildyti internete minėtą formą.

Laukiame Jūsų pagalbos.
Pagarbiai, direktorė Rasa Žilinskienė