IT būrelio nariai vyko į Kauno botanikos sodą (2015-11-06)

Keletas mokinių pasidalino savo įspūdžiais.

Kelionė į Kauną

Šių metų, lapkričio trečią dieną, buvome išvykę į Kauno botanikos sodą. Mokytoja Ramunė nupirko bilietus ir mus įleido į teritoriją. Mes ėjome per tiltelį, po kuriuo upelyje plaukiojo daug ančių ir keletas gulbių. Nuo daugelio medžių lapai jau nukritę. Po to nuėjome į botanikos sodo oranžeriją. Ten gausu įvairių nematytų medžių, krūmų, gėlių, žolių. Buvo labai karšta, turėjome atsisegti striukes. Didžiausią įspūdį paliko margaspalviai drugeliai. Jų buvo daugybė. Jie maitinosi apelsinų, citrinų, greipfrutų, kriaušių sultimis.

Po to sulipome į autobusą ir nuvažiavome į apžvalgos aikštelę. Iš jos atsivėrė gražus miesto vaizdas. Nemuno upės pakrantėje, matėsi užrašas LIETUVA.

Savo kelionę pabaigėme parduotuvėje. Buvo įdomi kelionė.

4 klasės mokinys Justas Deleckis

Kelionė į Kauną

Kelionėje patyriau labai daug džiaugsmo, laimės ! Įspūdingiausia man buvo pamatyti drugelius ir augančius augalus.  Jie mane labai nustebino ir pradžiugino. Pirmą kartą išvydau beveik visą Kauną. Nudžiugau ir tikrai nenusivyliau juo. Ačiū kelionės organizatorei mokytojai Ramunei Juodsnukienei.

5 klasės mokinė Gabija Bruožytė