,,Sveikuolių sveikuoliai" (2015-12-14)

2015 m. gruodžio 9 d. Prienų sporto centre vyko rajoninis ,,Sveikuolių sveikuoliai" konkurso etapas.

Jame dalyvavo ir Išlaužo pagrindinės mokyklos komanda "Rezidentai". Įnirtingos kovos virė tarp 3-4 klasių mokinių, kurie turėjo parodyti parengtą namų darbą - prisistatymą, sprendė užduotis iš saugaus eismo, sveikos mitybos bei pirmosios pagalbos sričių, o konkursą finišavo judrioji užduotis, kurią "Rezidentai" įveikė pirmieji. Po atkaklios kovos, Išlaužo "Rezidentai" užėmė garbingą III-ąją vietą. Komandos buvo apdovanotos Prienų rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro įsteigtais prizais ir medaliais.