Informacinių technologijų panaudojimas pamokose (2016-01-29)

Kaip sudominti vaiką ir paskatinti jį mokytis?

Informacinių technologijų taikymas pamokose - tai viena iš priemonių, skatinanti šiuolaikiškai mokytis. Priešmokyklinio ugdymo grupės ir jungtinės 1-4 klasės mokytojos pravedė pasaulio pažinimo pamokas „Metų laikai ir laiko skaičiavimas“. Naują medžiagą ir užduotis  pateikė multimedijos pagalba.  Skirtingo amžiaus vaikams užduotys buvo  diferencijuotos. Vaikai  pasiskirstė grupėmis, numatė kuris atliks tam tikrus darbus, užduotis.

Apibendrinant pamoką, kiekviena grupė pristatė savo veiklą. Vaikams patiko kitokia pamokos forma ir naujos medžiagos pateikimas informacinių technologijų pagalba. Vaizdingas pamokos išdėstymas ilgiau išliks vaikų atmintyje.

Mokytojos: A. Balkūnienė ir I. Kisielienė