Dramos būrelio kelionė (2016-03-14)

Nacionaliniame Kauno dramos teatre

Kovo 7 – 13 dienomis Nacionaliniame Kauno dramos teatre vyko šeštasis edukacinis festivalis vaikams ir jaunimui, kurio metu vyko daug renginių: aktorinės dirbtuvės, ekskursijos po teatrą, balso pratybos, pokalbiai apie teatro terapiją ir kiti. Mūsų dramos būrelio nariai irgi nutarė dalyvauti.

Pasirinkome režisūrines dirbtuves su Vidu Bareikiu. Ir nenusivylėme: režisierius bendraudamas su mokiniais supažindino su darbo specifika, jo kurso studentai čia pat režisavo ir atliko etiudus savo ir  žiūrovų pasiūlytomis temomis. Tapo režisieriais ir mokiniai, jie gana išmoningai susidorojo su išsitrauktomis režisūrinėmis užduotimis, jiems pakluso I kurso studentai. Mūsų Erikas Simanaitis irgi gana išradingai sugalvojo, kaip pasitelkiant muziką, šviesą, judesį perteikti liūdesį. Studentai pagal jo režisūrą atliko įdomų etiudą.

Greitai prabėgo užsiėmimų laikas. Daug sužinota, patirta, išmokta, praplėstas akiratis apie spektaklio gimimą, aktoriaus darbą.

Būrelio vadovė A. Klimavičienė